TANITA SW GMON Pro

Tanita osobní váhy

TANITA SW GMON Pro

  • TANITA SW GMON Pro 0

dostupnost: do 3 dnů

DOPRAVA ČR ZDARMA !!

+ -
8000,- Kč

Cena bez DPH 21%: 6611,57 Kč

Počítačový SW GMON nabízí tyto funkce, díky nimž můžete ze své váhy TANITA dostat ty nejlepší výsledky:

Tělesné měření: % tuku, % vody, krevní tlak a puls, BMI, PBI index (poměr obvodu pasu a boků), obvod pasu.

Z uložených hodnot vytváří SW dlouhodobé statistiky a prokresluje křivky.

Měřené údaje je možné porovnat s tabulkou udávající optimální hodnoty zdravé populace a zdravotní rizika.

Díky kompatibilitě s dalšími zařízeními (např. měřiče tlaku) slouží SW GMON jako účinná prevence v boji proti obezitě, vysokému krevnímu tlaku a cukrovce.

Přehled aktuálně kompatibilních tlakoměrů: Boso Medicus PC, Boso Mediwatch PC, Boso Medilife PC, Omron RX Genius 637IT, Omron 705IT, Microlife BPA100 Výstupem programu je profesionální zpráva s možností tisku.

SW GMON Standard je ručně ovládatelný je ho tedy možné používat s jakoukoliv osobní vahou.

SW GMON Standard (pro osobní váhy): -1 licence SW GMON Standard platí pro 1 počítač -SW GMON Standard dokáže monitorovat nejvýše 8 uživatelů -SW GMON Standard je ručně ovládatelný je ho tedy možné používat s jakoukoliv osobní vahou. Přímé (nemanuální) spojení má s těmito vahami: TANITA BC-601, TANITA BC-1000

SW GMON Profi (pro osobní váhy): -1 licence SW GMON Profi platí pro 1 váhu = SW lze používat na neomezeném množství zesíťovaných počítačů -SW GMON Profi dokáže monitorovat neomezený počet uživatelů - jeho součástí je databáze ukládající veškeré informace o uživatelích a jejich měřeních -SW je ručně ovládatelný je ho tedy možné používat s jakoukoliv osobní vahou. Přímé (nemanuální) spojení má s těmito vahami: TANITA BC-601, TANITA BC-1000. Do SW lze dokoupit podporu pro spojení s profesionálními vahami TANITA (karta Tanita BCM)

SW GMON Medic (pro profesionální váhy): -1 licence SW GMON Medic platí pro 1 váhu = SW lze používat na neomezeném množství zesíťovaných počítačů -SW GMON Medic dokáže monitorovat neomezený počet uživatelů - jeho součástí je databáze ukládající veškeré informace o uživatelích a jejich měřeních -SW GMON Medic komunikuje s vahami přes interface RS-232 (ten je spolu s redukcemi součászí balení SW) -tento SW je vhodný pro použití s těmito vahami: TANITA BF-350, TANITA SC-330, TANITA BC-418 a další profi váhy -do SW lze dokoupit podporu pro spojení s osobnimi vahami TANITA (karta Domácí BCM)